Kde si půjčit peníze, když lednička nebo počítač vypovědí službu?

kde si půjčit peníze

Elektronika nebo bílé zboží, to je pro náš život skoro nezbytnost. Jak tedy najít rychlou náhradu?

Pokud se porouchá důležitý spotřebič v domácnosti, musíme rychle vyrazit do nejbližší prodejny elektra. Může jít o notebook, ale klidně také myčku, ledničku, pračku nebo sušičku, tedy důležití pomocníci pro každý den, patřící vlastně až k životnímu standardu každého z nás. Pokud nemá rodinný rozpočet žádné rezervy, je namístě krátkodobý spotřebitelský úvěr, jenž pomůže tento problém vyřešit. Jak poznat spolehlivého poskytovatele a kolik si vlastně můžeme podobnou formou vypůjčit?

Pokud spěcháte, tak jste na správné adrese

Když je poptávka skutečně naléhavá, nemusíte chodit do banky, prosit sousedy a příbuzné nebo někomu telefonovat. Jistě, i bez toho se dá dosáhnout velmi efektivního řešení, kdy budete ve finále velmi spokojeni. Kde si půjčit peníze v době, kdy nemáte doma k dispozici ani jedinou tisícikorunu? Nabízí se nebankovní poskytovatelé úvěrů, jejichž odpovědní formulář je připraven v jakoukoliv hodinu, a to samozřejmě včetně svátečních dnů a víkendů. A jaká finanční částka bude vlastně k mání?

  • Minimálně tisícikoruna – může posloužit třeba na zaplacení některých důležitých složenek.
  • Nanejvýš je pro žadatele připraveno 15 000 Kč. To jistě stačí nejen na slušný notebook…
  • Doba splatnosti se přizpůsobí klientům, možnosti jsou hned čtyři. 1, 2, 3, ale také 4 týdny.

Co všechno nesmí chybět v žádosti?

Kontaktní formulář je vlastně velmi krátký a plně vychází vstříc klientům, kteří na peníze opravdu spěchají a nehodlají ztrácet čas zbytečnostmi, díky nimž se poskytovatel stejně nic zásadního nedozví. Samozřejmě je nutné se představit, cílem je kompletní identifikace žadatele, aby nemohlo dojít v budoucnu k záměně. Zapotřebí jsou i kontaktní údaje, jako je číslo mobilního telefonu nebo emailová adresa, díky nimž bude komunikace mnohem efektivnější. Půjčka do 15 minut se pak může velmi snadno stát realitou. V neposlední řadě potřebujete i potvrzení o trvalém příjmu, jímž se doloží reálná schopnost splácet finanční závazky. Nepůjde o prověřování klientské bonity jako při žádosti o bankovní půjčku, kde podobný proces trvá poměrně dlouho – postačí jen výpis z bankovního účtu.

Osobní údaje budou vždy v naprostém bezpečí

Jistě jste už někdy v minulosti zaznamenali zprávy o tom, že došlo ke zneužití osobních dat uložených v různých databázích. V případě nebankovních poskytovatelů půjček se ale není čeho obávat, neboť tyto údaje budou pečlivě zašifrovány na serveru, kam nebude mít přístup kdokoliv nepovolaný. Třetí strana se tak k datům klientů nedostane, nehrozí, že by snad nastal nějaký problém. Sousedé, ale také členové širšího rodinného kruhu nebo známí z vedlejší ulice – nikdo přeci nemusí nic vědět, že? Klepy se šíří hodně rychle a lidé rádi zveličují informace, brzy byste měli pověst opravdu velkého dlužníka, o kterou vlastně nikdo nestojí…

Snadno a rychle aneb nebankovní cesta hraje prim

Bez zbytečných formalit, čekacích lhůt, prověřování registrů dlužníků a zjišťování bonity. Stejně tak nemusíte mít ručitele nebo platit cokoliv dopředu – půjde totiž jen a pouze o jistinu a úrok v rámci dohodnutého splátkového kalendáře. Nezapomínejte ovšem na to, že půjčku budete muset beze zbytku splatit a nebylo by proto rozumné si ji sjednávat v době, kdy vlastně není potřeba. Takový krok není příliš rozpočtově zodpovědný a mohl by znamenat další a další kroky směrem k dluhové pasti. Raději si promyslete dobře každou podobnou transakci, půjčka by totiž měla primárně pomoci a nikoliv uškodit. Byla by jistě škoda se zbytečně vystavovat podobnému riziku, že?