Nejoblíbenější nebankovní úvěry a půjčky

nebankovní úvěry a půjčky

Nabídka nebankovních úvěrových produktů je opravdu bohatá, a pokud si tedy nevyberete u své banky, rozhodně nemusíte zoufat. Nebankovní úvěry a půjčky jsou stále oblíbenější, jelikož banky kladou na své klienty čím dál více náročnější požadavky a mnoho žadatelů je tak není schopno splnit. V aktuálním článku vám představíme ty nejzajímavější produkty, které byste při hledání vhodného úvěru rozhodně neměli opomenout.

Nebankovní úvěry a půjčky od Home Credit

Tato soukromá finanční společnost působí na našem trhu už nějaký pátek. Zabývá se nejen poskytováním nových úvěrových produktů, ale je schopná také konsolidovat vaše stávající úvěry od více institucí a nabídnout vám tak mnohem výhodnější podmínky než konkurence.

U Home Credit nyní získáte nebankovní úvěrů ve výši až 200 000 Kč, jehož doba splácení může činit až 84 měsíců. Snadno tak dosáhnete na příznivé splátky, které váš měsíční rozpočet sotva zaznamená. Navíc při včasném splácení obdržíte část zaplacených úvěrů zpět. Pokud tedy patříte mezi poctivé klienty, nemusí vás vysoký úrok odradit.

Osobní půjčka nebo kreditní karta Cetelem

Cetelem je další soukromou finanční společností, která na našem trhu aktuálně nabízí své výhodné produkty. Sjednat si zde můžete osobní půjčku na cokoliv nebo využít i nabídky účelového čerpání finančních prostředků.

Neúčelově vám zde rovněž půjčí až 200 000 Kč. Úhradu dlužné částky si ale můžete rozložit do doby 6 až 96 měsíců. Kromě samotné půjčky zajímavou možností je i kreditní karta. Jestliže peníze na kartu vrátíte vždy včas, tak nebudete platit žádné úroky, což se vám samozřejmě velice vyplatí. Navíc s použitím kreditní karty se pojí i další atraktivní benefity.

Půjčka od PROFI CREDIT pro každého

Zajímavou nebankovní bankovní úvěry a půjčky má pro své klienty i soukromá finanční společnost PROFI CREDIT Czech, která nabízí peníze již do 24 hodin od schválení žádosti o půjčku.

Požádat zde můžete o osobní půjčku ve výši až 166 000 Kč na cokoliv. Navíc při řádném splácení můžete dosáhnout na bonus, kdy až 25 000 Kč poputuje zpět do vaší peněženky. Pokud zjistíte, že nezvládáte provést úhradu splátky včas, tak si můžete zařídit i její odložení.

Spolehlivá nebankovní půjčka Cofidis

Tato nebankovní půjčka se aktuálně nabízí s atraktivní úrokovou sazbou již od 6,9 %. Je vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro životní partnery, kteří mohou o půjčku žádat jako manželé či novomanželé a získat tak potřebné chybějící prostředky třeba na plánování své domácnosti.

Rychlá půjčka Zaplo

Stále větší oblibě se těší i takzvané rychlé nebankovní úvěry a půjčky neboli mikropůjčky. Zaplo je krátkodobá půjčka, která se poskytuje ve výši až 8 000 Kč a hodí se například jako půjčka před výplatou, pokud jste své finanční prostředky vyčerpali a do výplaty je ještě daleko.

Pozor si dejte na včasnou úhradu splátky půjčky, jelikož pokud se dostanete do prodlení, lehce se stane, že vám na domovní dveře zaklepe exekutor.