Cestovní pojištění do zahraničí – na co lákají pojišťovny

cestovní pojištění do zahraničí
zdroj: pixabay.com

Na cestovní pojištění do zahraničí byste rozhodně neměli zapomenout, pokud se chystáte do ciziny. Plánujete jednodenní výlet, týdenní dovolenou s rodinou nebo služební cestu s kolegy z práce? Vždy se ujistěte, že jste dobře pojištěni. Zatímco v Čechách je veškerá zdravotní péče samozřejmostí, tak v zahraničí za ni musíte zaplatit. Pak je mnohem lepší, když ji pokryje vaše pojistka.

Do zahraničí jedině s dobrým pojištěním

Nezáleží na tom, jestli jedete pryč třeba jen na jediný den, protože i v ten se vám může něco stát. Nejlepší cestovní pojištění do zahraničí rozhodně není to nejlevnější. Při jeho sjednání byste vždy měli zohlednit limit pro pojistné plnění, možnou spoluúčast nebo možnost volby dalších připojištění. V tomto článku jsme pro vás vybrali několik pojišťoven na českém trhu a vy se tak dozvíte, jaké akce právě teď nabízejí.

Cestovní pojištění do zahraničí od Generali

Pojišťovna Generali nabízí cestovní pojistky již od 13 Kč. Jistě oceníte také její asistenční službu, která je dostupná nepřetržitě a po celém světě. Můžete si zde pojistit krátkodobé i dlouhodobé (třeba až roční) pobyty. Pokud si pojištění sjednáte online, získáte slevu až 15 %. Rodiny a skupiny osob mají rovněž slevu na sjednanou pojistku.

Sjednání cestovního pojištění u ČSOB Pojišťovny

ČSOB nabízí cestovní pojištění za 17, 31 nebo 49 Kč denně. Pokud využijete maximální částku, činí zde limit na léčebné výlohy až 7 mil. Kč. Pojistit si můžete také úrazy (včetně trvalých následků), odpovědnost nebo zavazadla. Při sjednání online zde obdržíte 10% slevu. Pojistku si tak sjednáte i z domova a když ji zaplatíte kartou, tak začne platit okamžitě.

Cestovní pojištění od České pojišťovny

Česká pojišťovna je stálicí na našem trhu s pojistnými produkty. V rámci cestovního pojištění získáte pojištění léčebných výloh s limitem až 100 mil. Kč a asistenční služby, možnost volby z mnoha připojištění a slevu ve výši 10 % při online sjednání. Děti do 6 let jsou pojištěny zdarma a do 18 let se platí pouze 50 % z ceny pojistky. Tu si můžete spočítat na webu v online kalkulačce.

Kde si sjednat cestovní pojištění

Mezi cestovními pojistkami jsou jen minimální rozdíly. Preferovat byste tak měli tu pojišťovnu, která vám je nejvíce sympatická. Pokud plánujete sjednání pojistky z domova, určitě oceníte i slevu proti původní ceně, díky níž ušetříte desítky až stovky korun.